No items found.
Ant. Křížek - tradiční rámařství

Zrcadla na míru

libovolné rozměry

Velké dominantní zrcadlo do chodby nebo malé praktické zrcadlo nad toaletní stolek. Zrcadla zhotovujeme různých velikostí (až 160 × 200 cm) a tvarů pro různé účely a příležitosti. Zrcadlo vyhotovíme na míru s přesností na milimetry.

široká nabídka rámŮ a kombinací

Pro zarámování zrcadla lze použít většinu z modelů rámů, které jsou v naší nabídce. To znamená téměř nekonečnou řadu variant. Výhodou zrcadla jsou široké možnosti jeho provedení. Zatímco výběr vhodného obrazového rámu pro jakékoliv umělecké dílo je vždy v menší či větší míře limitován stylem, vzhledem či dobou vzniku díla, u zrcadel se fantazii meze nekladou.

ruční rámy

Stejně jako v případě rámování uměleckých děl nabízíme i pro zrcadla naší firmou navržené a ručně vyráběné rámy, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Výsledkem je výjimečný doplněk, který funkčně dekoruje váš interiér.

fazety

V případě zájmu zákazníka je samozřejmostí fazetový brus široký 1 až 3 cm na hranách plochy zrcadla. Jde o zajímavý designový prvek, který je pro určité typy interiérů velmi vhodný.