• Dnes ZAVŘENO – pouze na objednávku

  Volejte prosím na 739409766

 • Novinky / Aktuality
  • Nové webové stránky - 10.1.2022

   Momentálně pracujeme na nových webových stránkách, jelikož současný koncept již nelze více editovat. Proto v aktualitách budou nyní pouze sdělení…

  • Nové modely jaro 2021 - 26.3.2021

   V době omezeného provozu vlivem vládních nařízení pro Vás připravujeme nové modely pro rok 2021. Jedná se pouze o ruční…

  • Pozvánka na aukci - 29.9.2020

   Zveme všechny naše zákazníky na 84. aukční den galerie Kodl, který se bude po půlročním odložení z důvodu vládních opatření…

  ›  Úvod  »  Nabídka  »  Obrazové rámy

Ant. Křížek s.r.o.

Obrazové rámy

 

NATURE

Řada Nature je nejjednodušší řadou našeho sortimentu. Lišty jsou vyrobeny z masivního dřeva původem z českých lesů, vyznačujícího se vysokou odolností a stálostí. Vlastní výroba modelů z této řady nám umožňuje nabízet zákazníkům lišty různých profilů v surovém stavu bez povrchové úpravy a díky tomu je tato řada cenově velice příznivá. Vhodná tedy může být jak pro začínající umělce, či ty, kteří si chtějí obrazový rám sami barevně doladit, tak pro zákazníky, pro něž hraje cena klíčovou roli při výběru.

Druhy dřevin : Borovice, Olše, Bříza, Buk, Javor, Dub

Jelikož je k výrobě modelů z této řady využito k tomu výhradně určené dřevo, zakoupením tohoto produktu podpoříte přirozený rozvoj českých lesů.


STANDARD

Řada obsahuje velmi širokou řadu továrních modelů především italské, španělské, americké a české výroby (mimo jiné například českému zákazníkovi dobře známá Lira Český Krumlov). Tento nejběžnější sortiment je široce zastoupen ve většině českých rámařství. Naše firma ho však nabízí za velmi výhodné ceny za současné přísné kontroly kvality zpracování výsledného produktu.

Dřevo: Borovice, Ajus (tropické)

 


PREMIUM

Jedná se o zakázkovou tovární výrobu výhradně pro naši společnost, díky němuž jsme schopni garantovat špičkový design a unikátnost za stále přijatelnou cenu. Tyto modely ve standardní nabídce výrobců nenajdete. Modely obrazových lišt PREMIUM jsou vyrobené převážně z vysoce jakostního masivního olšového, dubového, březového nebo jiného podobně ceněného dřeva a jejich povrchová úprava a celková podoba je následně ručně dotvářena za pomoci různých druhů přírodních či syntetických barev, vosků a leštidel či metalických povrchů. To pak ve výsledku dodává zarámovanému dílu vyšší míru elegance a současně jistý punc výjimečnosti.


HAND MADE EXCLUSIVE

Exkluzivita a originalita – to jsou slova, která nejlépe vystihují vzhled, provedení a celkový charakter modelů z řady HAND MADE EXCLUSIVE. Přísně střežené techniky užívané při výrobě předávaného z generace na generaci. Je zaměřena na nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí svá díla adjustovat do něčeho naprosto odlišného než je možno nalézt na trhu s obrazovými rámy. Každý z modelů této řady je unikátní a velmi často vyhotoven a přizpůsoben přímo provedení a stylu rámovaného díla. Obrazové rámy jsou vytvářeny výhradně ruční technikou za využití tradičních výrobních postupů. Při výrobě dochází ke kombinování a prolínáni různorodých prvků, které spolu ve výsledku vytváří harmonický celek a ladí s uměleckým dílem.


KOVOVÉ RÁMY

V naší nabídce najdete taktéž kompletní sortiment kovových rámů značky Nielsen. V tomto spojení zajistíme precisní a kvalitní výsledek zpracování.

Kovové rámy jsou oblíbené pro svoji naprostou jednoduchost a univerzálnost.

Fotografie, zrcadlo či reprodukce zarámované v kovovém rámečku dokáží vhodným způsobem doplnit interiér Vašeho bytu či kanceláře.

U veškerého sortimentu nabízí firma také množstevní slevy!!!